F.A.Q – najczęściej zadawane pytania

Gdzie znajduje się najbliższa plaża?
Nad Zalewem znajdują się dwie nowoczesne plaże – kompleks Stary Dwór – ok 3 km od naszych domów i plaża w Rudni. Na Starym Dworze można zażyć kąpieli słonecznej i wodnej, zjeść frytki i hot doga lub posmakować trunków w pobliskim barze. Dostępne są tam również darmowe korty tenisowe, boisko do koszykówki, kort do badmintona, boisko do siatkówki, boisko do siatkówki plażowej, ścianka wspinaczkowa, wiaty ogniskowe i duży amfiteatr. Znajdziemy tam również wypożyczalnia sprzętu wodnego (kajaki, rowery wodne). Twoje dzieci nie będą się tam nudzić, na plaży Stary Dwór ulokowano plac zabaw dla dzieci. Miejsce posiada nowoczesne zaplecze sanitarne (toalety, prysznice) i duży parking samochodowy.

Na plaży Bondary znajduje się ogromny pomost, na którym można swobodnie się opalać oraz wysoka wieża widokowa, z której można podziwiać ogrom Zalewu Siemianówka. Dodatkową atrakcją plaży są piękne bambusowe parasole. Można tu również wypożyczyć sprzęt wodny. Miejsce dostosowane jest dla najmłodszych – posiada plac zabaw. Jest również siłownia na świeżym powietrzu, drążki do kalisteniki i boisko do siatkówki plażowej. Plaża w Rudni posiada parking samochodowy.
Gdzie jest najbliższy sklep?
Najbliższy sklep znajduje się w Bondarach – 3 km od naszych domów. Sklep jest czynny w godzinach: poniedziałek – sobota od 6:00 do 21:00, niedziela i święta od 8:00 do 16:00. Można w nim płacić kartą. Do kupienia warzywa, owoce, napoje, mięso, gazety. Po Waszym przyjeździe chętnie wytłumaczymy jego lokalizację.
Czy w domach są ręczniki i pościel?
Tak, zapewniamy ręczniki i pościel dla naszych gości.
Czy oferujemy posiłki?
Nie, nie oferujemy wyżywienia. W kuchni znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria do samodzielnego przygotowania posiłku.
Gdzie w okolicy można zjeść?
W sezonie letnim na pobliskich plażach – kompleks Stary Dwór lub plaża w Rudni lub przez cały rok w pobliskich miasteczkach – Michałowo lub Narewka.
Czy drewno na opał jest wliczone w cenę?
Tak, drewno na opał jest w cenie. Prosimy jednak o możliwie ekologiczne podejście do rozpalania ognisk i kominka.
Czy istnieją jakieś dodatkowe koszty?
Nie ma żadnych dodatkowych kosztów względem tych, które zostały wymienione w Cenniku.
Czy wynajmujemy oddzielne pokoje?
Nie, wynajmujemy domy w całości.
Czy przyjmujemy zwierzęta?
Jeżeli chcesz przyjechać z pupilem skontaktuj się z nami telefonicznie. Znajdziemy rozwiązanie.
Czy można wynająć dwa domy łącznie?
Jeżeli oba domy są dostępne w tym samym terminie, to jak najbardziej!
Jak dojechać bez samochodu z Warszawy?
Do Białegostoku jeżdżą pociągi z Dworca Centralnego (około 2:20 godziny podróży). Z Dworca PKS w Białymstoku kursuje autobus do Nowej Łuki.

Masz inne pytanie?

Chętnie na nie odpowiemy!

This will close in 0 seconds

This will close in 0 seconds